Топ продаж

Сумка чоловіча через плече, барсетка з натуральної шкіри містка, чорна
3 700 ₴
- В наявності
- Код: S241
+380 (63) 870-21-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка чоловіча через плече, барсетка з натуральної шкіри
Ця наплічна сумка для чоловіків виготовлена з високоякісної 100% натуральної шкіри. Стильна та практична, вона має відділення з достатнім простором для вашого гаманця, паспорта, смартфона, картхолдера тощо. Ця чорна сумка замінить вам клатч або барсетку. З цією шкіряною сумкою-месенджером усі ваші найближчі речі завжди будуть поруч.
Чоловіча сумка також може бути красивим і практичним подарунком на День святого Валентина, День батька, Різдво, Новий рік, День народження або майже будь-який інший випадок.

Характеристики чоловічої сумки:
-
Розміри - 25х23 см
-
Натуральна шкіра
-
Металева фурнітура
-
Регульований плечовий ремінь
-
2 відділення

Переваги чоловічої сумки:
-
Хороша зносостійкість
-
Стійкість до бруду та води
-
Міцність
-
Екологічність
-
Естетична привабливість
-
Простота в догляді
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 23 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 3 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 700 ₴





