Топ продаж

Сумка барсетка через плече чоловіча Nike, містка на 3 відділення, чорна
860 ₴
- В наявності
- Код: S131
+380 (63) 870-21-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка барсетка через плече чоловіча Nike
Сумка має книжкову орієнтацію, 3 містких відділення. Сумка вміщує в себе все, що може стати в нагоді щодня, легко впорядковуючи важливі дрібниці за рахунок кишень в основному відділенні. Основне відділення має досить широкий кут розкриття, що дає змогу легко і швидко діставати потрібні речі. Сумка відмінно підходить людям, які живуть у ритмі повсякденності. Класичний варіант відкриття дасть змогу користуватися виробом на ходу і бути мобільним у будь-який момент.

Характеристики чоловічої сумки:
-
Матеріал - оксфорд тканина
-
Висота - 21 см
-
Ширина - 16.5 см
-
Глибина - 5 см
-
Надійна фурнітура
-
Регульовані ремінець
-
3 відділення

Переваги чоловічої сумки:
-
Хороша зносостійкість
-
Стійкість до бруду та води
-
Міцність
-
Екологічність
-
Естетична привабливість
-
Простота в догляді
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴


