
Барстека Adidas, Чоловіча сумка через плече, Текстильна барсетка на два відділення, Брендова сумка
410 ₴
- В наявності
- Код: S247
+380 (63) 870-21-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорна барстека Adidas, Чоловіча сумка через плече, Текстильна барсетка на три відділення, Брендова сумка
Барсетка — виключно чоловічий аксесуар. У ній можна зберігати гаманець, телефон, документи та інші необхідні речі.
Барсетка — нвелика сумка для носіння через плече.
Підходить практично всім чоловікам.
Якщо раніше це був аксесуар переважно торговці, то зараз це вишукані вироби для солідних шанованих людей.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Матеріал: Оксфорд тканина
Розміри:
Висота: 20 см.
Ширина: 17 см.
Глибина: 4 см.
Надійна фурнітура
Регульовані ремінці
2 відділення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴






