Топ продаж

Нагрудна слінг сумка чоловіча з натуральної шкіри містка зручна, чорна
3 580 ₴
- В наявності
- Код: S357
+380 (63) 870-21-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нагрудна слінг сумка чоловіча з натуральної шкіри
Сумка бананка-слінг дуже зручна, практична і комфортна, адже вона звільняє Ваші руки. Крім того, всі Ваші речі перебувають у швидкому та вільному доступі до них. Вона дуже зручна для сучасної активної людини.
Ця модель - спеціально для таких людей, які звикли почуватися комфортно і стильно водночас.
Цю модель ми виробляємо самостійно в нашому цеху. Використовуємо тільки найкращі матеріали та вкладаємо любов у кожен виріб.

Характеристики чоловічої сумки:
-
Розмір: 25.5 х 18 х 5 см
-
Натуральна шкіра
-
1 Основне відділення
-
2 додаткових
-
Металева фурнітура
-
Регульований плечовий ремінь
-
Розмір: 25.5 х 18 х 5 см

Переваги чоловічої сумки:
-
Хороша зносостійкість
-
Стійкість до бруду та води
-
Міцність
-
Екологічність
-
Естетична привабливість
-
Простота в догляді
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 25.5 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 5 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 580 ₴









