Топ продаж

Спортивна дорожня сумка Nike для тренувань і фітнесу з плечовим ременем, чорна
1 060 ₴
- В наявності
- Код: S7
+380 (63) 870-21-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивна дорожня сумка Nike для тренувань і фітнесу
Дуже зручна і стильна сумка. Вона відмінно підійде як для повсякденного використання, так і під спортивний стиль одягу. Можна брати в поїздки, для походу в спортзал або на прогулянку. Матеріал сумки досить міцний, має вигляд натуральної шкіри. Носити її можна за дві ручки або на плечі, довгий ремінь відстібається. Із зовнішнього боку є прихована кишеня на блискавці для дрібниць, всередині одне велике відділення.

Характеристики спортивної сумки Nike:
-
Сумка невелика, але містка
-
У комплекті є ремінь, щоб носити на плечі
-
Регульований плечовий ремінь
-
Високоякісна PU шкіра

Розміри спортивної сумки Nike:
-
Висота: 23 см.
-
Ширина: 18 см.
-
Довжина: 46 см.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 2 г |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 18 см |
| Ширина | 46 см |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Нестандартна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060 ₴







