Топ продаж

Чоловіча шкіряна барсетка, Чорна сумка через плече з натуральної шкіри, класичний месенджер
3 760 ₴
- В наявності
- Код: S408
+380 (63) 870-21-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ЧОРНИЙ КЛАСНИЙ МЕСЕДЖЕР ЧЕРЕЖ ПЛЕЧЕ, ЧОЛОВІЧА СУМКА
Лідери ринку шкіряних виробів

Натуральна шкіряна сумка власного виробництва
Ми за якість і зручність. Щодня виконуємо безліч замовлень шкіряних виробів і радуємо наших клієнтів, які приходять до нас через роки. Класичний МЕСЕДЖЕР зроблений з любов’ю і розумінням до кожного чоловіка. Стильна і класична сумка для кожного дня.

Перевага наших сумок:
- хороша носостійкість
- практична і зручна
- якісна дорога фурнітура
- унікальність та естетично красиві
- вірна класика
- легка у догляді
- велика кількість кольорів та текстур
Зроби приємно собі або на подарунок наші менеджери якісно проконсультують і оформлять замовлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Флотар |
| Висота | 25 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 3 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 760 ₴







