
Жіноча шкіряна сумочка, Стильна сумка з натуральної шкіри, Маленька коричнева сумка на плечі
4 400 ₴
- Більше 2 од.
- Код: S485
+380 (63) 870-21-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча шкіряна сумочка, Стильна сумка з натуральної шкіри,
Сумка на щодень
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Натуральна шкіра
3 Основне відділення
Додаткові навісні кишені всередині
Металева фурнітура
Регульований плечовий ремінь
Розмір: 23х16х8 см
Жіноча сумка:
Сучасна сумка — це стильний аксесуар і необхідний предмет гардероба.У традиційному розумінні це елемент класичного «лука» — маленьке чорне плаття, туфлі на шпильці, акуратні локони та невеликий лакований чорний вечірній клатч.
Запихнути все або місію невиконати!
Одночасною вадою та перевагою маленької сумки є її компактність. Спочатку було задумане, щоб у сумочку помістилися тільки найнеобхідніші речі: помада, кредитки та ключі. Так, якщо взяти із собою зв'язку ключів і від офісу, і будиночка в селі, а також палітру блисків для губ і низку дисконтних карт із торгового центру на всяк випадок, то місця може й не вистачити. Але в ідеалі весь список, включно з телефоном, грошима та документами якраз поміщається в мінісумочку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 16 мм |
| Відділення | 3 основних, Відділення під клапаном |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 23 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴



